Dane firmy

Chirurgia stomatologiczna Warszawa - Wellness Dentica Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna


Wellness Dentica Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna


Bukowińska 22a lok. 11u, 02-703 Warszawa

Tel: 515 122 881

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Chirurgia stomatologiczna Warszawa - Wellness Dentica Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna

Data dodania firmy: 2019-05-10

Myślisz, że kiedy Twoje zęby są już w bardzo złym stanie, pozostaje tylko usunięcie ich? Boisz się, że zaniedbałeś profilaktykę na tyle, że stomatolog stwierdzi, że nie ma innej metody leczenia? Prawdopodobnie nie wiesz zatem, jak dalece posunięta jest technologia medyczna w dziedzinie stomatologii. Dzisiaj bowiem coraz częściej chirurgia stomatologiczna służy ratowaniu zębów. W Warszawie można znaleźć wiele gabinetów dentystycznych, które oferują zabiegi chirurgiczne. Jednym z nich jest Wellness Dentica, gdzie leczeniem zajmuje się wykwalifikowany zespół, mający na wyposażeniu nowoczesne narzędzia, pozwalające im na precyzyjną i skuteczną pracę.

W ich katalogu usług możesz znaleźć także szereg innych zabiegów. Zajmują się m.in. implantologią, endodoncją, periodontologią, a także mogą świadczyć pomoc przy uzębieniu najmłodszych pacjentów. W ich gabinecie panuje przyjazna atmosfera, dzięki czemu klient może łatwo się odstresować. Każdy zabieg może również odbyć się pod znieczuleniem, więc nie musi wiązać się z bólem, z którym przede wszystkim kojarzy się wizyty u dentysty.

Inne firmy z tego samego województwa

Delfin Detection & Mapping


Solidarności 115, Warszawa

ElektronikaDomowa.pl


Elektoralna 9, Warszawa