Dane firmy

Odlewy aluminium


Karomet Odlewnictwo Metali Kolorowych


Zakrzewo 57, 87-220 Radzyń Chełmiński

Tel: 566 - 886 - 303

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Odlewy aluminium

Data dodania firmy: 2022-06-28

Starając się sprostać oczekiwaniom różnego sortu klientów oraz dbając o najwyższą jakość usług, firma Karomet Odlewnictwo Metali Kolorowych podejmuje się realizacji pojedynczych i hurtowych zamówień, obejmujących odlewy z aluminium, brązu, miedzi oraz innych metali miękkich i twardych. Kadra wykonuje zlecenie w oparciu o dostarczony przez klienta prototyp lub dokumentację techniczną, uwzględniającą wszystkie niezbędne parametry.

Do obróbki surowca stosuje się odpowiednio przygotowane zaplecze sprzętowe i technologiczne, za którego obsługę odpowiadają doświadczeni i kompetentni pracownicy. W swojej pracy wykorzystują oni różne techniki i metody odlewu, dopasowane do rodzaju materiału oraz ilości zamówionych sztuk.

Obsługa gwarantuje terminowość realizacji oraz precyzję wykonania każdego elementu. Zaprasza do kontaktu odbiorców, dla których kluczowe znaczenie ma perfekcyjne odwzorowanie odlewu z prototypem z uwagi na konieczność jego idealnego dopasowania podczas dalszego montażu danej części.

Inne firmy z tego samego województwa

Autokasacja U Jacka


Marii Danilewicz-Zielińskiej 6, Aleksandrów Kujawski

PROD-MASZ Sklep Zaginarki


Kolejowa 8, Kęsowo