Dane firmy

http://www.rc2000.net.pl/ - Serwisy laptopów poznań


RC2000 Ewa Osypowicz


Mariana Jaroczyńskiego 22, -- Poznań

Tel: 510 99 78 99

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy http://www.rc2000.net.pl/ - Serwisy laptopów poznań

Data dodania firmy: 2022-07-08

W stolicy Wielkopolski działa firma, do której można zgłaszać się w przypadku uszkodzenia komputera przenośnego. Warto przy tym wiedzieć, że dotyczy to wszelkich awarii, niezależnie od ich charakteru. Specjaliści są w stanie odnowić zużyty komputer poprzez wymianę niektórych części na nowe czy podkręcenie jego możliwości, na czele z prędkością. Usuwają też usterki mechaniczne oraz dokonują czyszczenia sprzętu - zarówno jeśli chodzi o system, jak i wnętrze, zwykle pełne kurzu, który powoduje przegrzewanie części i spowolnienie działania sprzętu.

Duża wiedza i doświadczenie pozwalają specjalistom firmy RC2000 także odzyskiwać dane z komputerów, które nie dają się włączyć czy też mają uszkodzony dysk na skutek wirusów. Warto zatem zgłosić się do firmy nawet w przypadku, który wydaje się beznadziejny - fachowcy na pewno coś zaradzą.

Firma oferuje też sprzedaż urządzeń, zwykle składanych przez siebie. Powoduje to, że jej oferta jest szersza niż to, co zaproponować mogą inne serwisy laptopów w Poznaniu.

Inne firmy z tego samego województwa

lgme.pl


Piastowska 31, Wrocław

greentex24


Nyska 61a, Wrocław

Moliland


Adama Mickiewicza 6, Wołów