Dane firmy

Sklep hobby


AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, 31-711 Kraków

Tel: 12-356-56-78

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Sklep hobby

Data dodania firmy: 2022-08-08

Odpowiadanie na potrzeby modelarzy - hobbystów z terenu całego kraju poprzez dystrybucję asortymentu niezbędnego do oddawania się ich pasji to domena sklepu online, który działa po linkiem agtom.eu. Dostawca dba, by proponowany przez niego towar był nie tylko różnorodny, ale także spełniał oczekiwania kupujących pod względem jakości i przystępnej ceny.

Kadra odpowiedzialna za realizację zamówień na bieżąco uzupełnia listę ofertową o wartościowe zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych modelarzy nowości. Pracownicy zapraszają do zapoznania się z zestawami do samodzielnego składania oraz z gotowymi figurkami i pojazdami (odpowiednio pomniejszonymi niż oryginały), które także z powodzeniem mogą stanowić element personalnej kolekcji. 

Sklep wspiera hobby zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jego kadra proponuje atrakcyjne wizualnie modele do składania i sklejania o różnym stopniu trudności. Zachęca też do odwiedzenia punktu stacjonarnego, zlokalizowanego w Krakowie, przy ulicy Mogilskiej 97.

Inne firmy z tego samego województwa

Dom z Duszą Tadeusz Dusza


Odrowąż Podhalański 157, Odrowąż

Nycz Intertrade Sp. z o.o.


Płk. Dąbka 8C, Kraków