Dane firmy

https://adwokatmichalski.com/ - Adwokaci legnica


Kancelaria adwokacka adw. Maciej Michalski


Adama Mickiewicza 1a, 59-220 Legnica

Tel: 603121704

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy https://adwokatmichalski.com/ - Adwokaci legnica

Data dodania firmy: 2022-08-30

Zakres spraw, w jakich mogą swoim wsparciem, wiedzą i doświadczeniem służyć opisani na stronie adwokatmichalski.com adwokaci z Legnicy, jest bardzo duży. Wynika to z rozległych kompetencji i szerokich zainteresowań zawodowych, pozwalających specjalistom na przyjmowanie różnego rodzaju spraw i doradzanie klientom optymalnych dla nich rozwiązań. W dodatku do kancelarii można zgłaszać się nie tylko w przypadku typowych, często spotykanych postępowań, jak rozwód czy alimenty, ale też w innych, dużo bardziej skomplikowanych kwestiach.

Należy do nich na przykład ubezwłasnowolnienie, które przeprowadzane jest na przykład w przypadku osób chorych, zwłaszcza psychicznie, pogrążonych w nałogach albo w podeszłym wieku. Takie postępowania nie należą do najłatwiejszych, trzeba bowiem przed sądem z pełną jasnością wykazać, że dana osoba nie jest w stanie sama o sobie stanowić.

Specjaliści zajmują się też między innymi sporami wynikającymi ze stosunku pracy, oferując pomoc i pracownikom, i pracodawcom.

Inne firmy z tego samego województwa

lgme.pl


Piastowska 31, Wrocław

greentex24


Nyska 61a, Wrocław

Moliland


Adama Mickiewicza 6, Wołów