Dane firmy

Komornik góra kalwaria


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie Piotr Gładzik


Kościuszki 27, 05-500 Piaseczno

Tel: 226990881

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Komornik góra kalwaria

Data dodania firmy: 2022-11-04

Domeną kancelarii komorniczej ogłaszającej się na stronie komornikgladzik.pl jest szeroko rozumiana ochrona interesów wierzyciela oraz prowadzenie działań zleconych przez sąd i zawartych w tytule wykonawczym. Pełna list świadczeń została przedstawiona online. W ramach prowadzonej działalności komornik obsługuje Górę Kalwarię oraz okoliczne miejscowości, zgodnie z przyznaną jurysdykcją. 

W kancelarii obowiązuje system wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty. Przyjmowane są zgłoszenia składane osobiście, telefonicznie oraz za pośrednictwem wiadomości e-mail. Przed rozpoczęciem czynności egzekucyjnych komornik zapoznaje się z aktami sprawy i ustala drogę postępowania z wierzycielem. Nawiązuje też pisemny kontakt z dłużnikiem w celu poinformowania go o podjętych wobec niego działaniach.

Aby ustalić stan faktyczny majątku osoby wskazanej w tytule wykonawczym, kancelaria korzysta z dostępu do krajowych ewidencji i spisów, zgodnie z uprawnieniami nadanymi komornikowi przez polskiego ustawodawcę.

Inne firmy z tego samego województwa

Delfin Detection & Mapping


Solidarności 115, Warszawa

ART KRIS Krzysztof Piwowarek


Warszawska 196, Mińsk Mazowiecki