Dane firmy

Oleje maszynowe


Firma Handlowa ADNF


Stanisławskiego 25, 83-110 Tczew

Tel: 601 483 322

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Oleje maszynowe

Data dodania firmy: 2018-06-30

Chcesz przygotować swój samochód na najbliższy sezon? Zależy Ci na tym, aby każda podróż była spokojna i bezpieczna? Jeżeli stawiasz na komfort podróży oraz ostrożnie podchodzisz do każdego przebytego kilometra za kierownicą, z pewnością wiesz, że liczy się stan pojazdu. Podstawą dobrego funkcjonowania samochodu jest spełnienie wszelkich norm technicznych oraz warunków, które pozwalają bez ograniczeń jeździć całej rodzinie czy pracownikom.

Jeżeli działasz w branży samochodowej i chcesz zapewnić swoim klientom dostęp do wysokiej jakości olejów czy smarów, sprawdź ofertę firmy ADNF Lubricants. Bez względu na potrzeby, firma ta dostarcza klientom najwyższej jakości produkty takie jak:

  • oleje przemysłowe (oleje hydrauliczne, oleje obiegowe, oleje maszynowe, oleje do obróki plastycznej, oleje ochronne, oleje hartownicze i wiele innych z tej kategorii);

  • oleje samochodowe (oleje silnikowe, smary);

  • oleje dla żeglugi (oleje silnikowe, oleje hydrauliczne, oleje turbinowe, oleje obiegowe i inne).

Oferta firmy obejmuje również profesjonalny serwis, dlatego możesz być spokojny! Pod adresem adnf.pl znajdziesz kompleksową ofertę firmy oraz dowiesz się tego, jak zacząć udaną współpracę.

Inne firmy z tego samego województwa

RW Serwis


Łukocin 4, Łukocin

DOWAN Sp. z o.o.


Al. Grunwaldzka 220, Gdańsk