Dane firmy

Salon fryzjerski katowice 3 maja


Beard Hunter's Barber shop 'N' Bar


3 Maja 36, 40-097 Katowice

Tel: 531 301 300

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Salon fryzjerski katowice 3 maja

Data dodania firmy: 2019-02-19

Męska elegancja rządzi się zgoła innymi prawami niż ta, która przystoi damom. Choć, naturalnie, wszelkie sprawy, związane z higieną wyglądają podobnie, i nic tak naprawdę nie zastąpi mydła oraz wody – gdy wchodzimy w detale i kwestie stylizacji – mamy przed sobą dwa odrębne światy. Dotyczy to zwłaszcza fryzur.

Dobry, doświadczony i utalentowany fryzjer potrafi szybko ocenić, w jakiej fryzurze dany klient będzie najlepiej wyglądać. Fryzura musi być przede wszystkim dobrze dobrana do kształtu twarzy.

Gdy chodzi o rodzaje fryzur, jakie preferuje większość Panów – z reguły w cenie są proste i minimalistyczne stylizacje. Pożądane efekty pracy profesjonalnego fryzjera są najlepiej widoczne wtedy, gdy, po umyciu głowy – fryzura układa się samoistnie bez większych ingerencji ze strony klienta.

Doskonały salon fryzjerski w Katowicach, mieszczący się na ulicy 3 maja, to bez wątpienia Beard Hunters. Ciekawym uzupełnieniem całościowo pomyślanych usług fryzjerskich dla Panów, jest bogato i ekskluzywnie zaopatrzony barek.

Inne firmy z tego samego województwa

EuroFrance


Ks.Brzóski 127, Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski


Giewont 16, Bielsko-Biała

WindBal


Wałowa 39, Tychy