Dane firmy

Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p. • Odszkodowanie za wywłaszczenie nieruchomości


Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.


Podwale 17, 00-252 Warszawa

Tel: 22 622 54 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p. • Odszkodowanie za wywłaszczenie nieruchomości

Data dodania firmy: 2019-03-31

Gdy na obszarze, na którym znajdują się prywatne nieruchomości, realizowana jest publiczna inwestycja budowlana, właściciele gruntów, budynków, mieszkań i lokali są przymusowo wywłaszczani. Cała procedura jest umocowana prawnie i wiąże się z koniecznością przyznania odszkodowania osobom wywłaszczonym, jednak w praktyce nie zawsze wszystko idzie tak, jak mówią przepisy. Aby mieć pewność prawidłowego przebiegu prowadzonego postępowania, wiele osób decyduje się na sięgnięcie po pomoc prawną.

Odszkodowanie za wywłaszczenie nieruchomości musi zostać przyznane nie z życzliwości inwestorów, lecz ze względu na obowiązujące przepisy. Jego wysokość powinna odpowiadać wartości rynkowej danej nieruchomości, dlatego jeśli jest zaniżona, można dochodzić swoich interesów na gruncie prawnym. Wiele osób to robi, nawiązując współpracę z warszawską kancelarią Polzlaw.pl, która zajmuje się tego rodzaju sprawami.

Inne firmy z tego samego województwa

Delfin Detection & Mapping


Solidarności 115, Warszawa

SOLID HALE Sp. z o.o.


Młochowska 88, Młochów