Dane firmy

https://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/p/bona-belt-hd-2,2/360


MASTER Parkiet


Adama Mickiewicza 65, 01-625 Warszawa

Tel: 509 358 604

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy https://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/p/bona-belt-hd-2,2/360

Data dodania firmy: 2019-04-05

Cyklinowanie parkietu wymaga odpowiednich narzędzi. Urządzenie powinno się charakteryzować odpowiednim dociskiem do podłoża, gwarantując przy tym najefektywniejsze szlifowanie, a także łatwością obsługi i czyszczenia.

Takim produktem jest m.in. dostępna na stronie https://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/p/Bona-Belt-HD-2%2C2/360 szlifierka taśmowa Bona Belt HD. Cechuje się dużą wagą, dzięki czemu pracuje stabilnie z należytym naciskiem na nawierzchnię, ma możliwość przełączania między dwoma prędkościami bębna, a także dużą moc silnika na poziomie 2,2 kW. To zapewnia równomierne i dokładne szlifowanie parkietu. Obsługę ułatwia także prosty system rozkładania na trzy elementy, dzięki czemu konserwacja urządzenia odbywa się bezproblemowo.

Prezentowane narzędzie jest jednym z wielu, jakie można znaleźć na stronie sklepu Master Parkiet pod klucz! Dodatkowo firma oferuje również kompleksowe usługi renowacji nawierzchni. To daje pewność, że oferowany przez nich sprzęt jest najwyższej jakości i spełni najbardziej wygórowane oczekiwania każdego fachowca.

Inne firmy z tego samego województwa

Delfin Detection & Mapping


Solidarności 115, Warszawa

SOLID HALE Sp. z o.o.


Młochowska 88, Młochów