Dane firmy

Kontener na odpady Wrocław • EKO-CITY


EKO-CITY


Karmelkowa 66, 52-319 Wrocław

Tel: 514 112 905

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Kontener na odpady Wrocław • EKO-CITY

Data dodania firmy: 2019-09-29

Przyszedł wreszcie moment na posprzątanie posesji, gdyż już nie ma miejsca na składowanie różnych odpadów po remoncie i modernizacji, a i odpadów z ogrodu jest coraz więcej? Jeżeli nie masz własnego transportu i nie możesz odwieźć wszystkiego do punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, masz tylko jedno wyjście, jakim jest wynajęcie pojemników na przykład od firmy ze strony eko-city.com.pl, która po ich zapełnieniu wywiezie je we właściwe miejsce, aby nie szkodziły środowisku.

Myślisz, że taki kontener na odpady we Wrocławiu będzie dużo kosztował? To zależy od Ciebie, bo jeśli zamówisz jeden kontener i wszystko do niego wrzucisz, to rzeczywiście zapłacisz sporo, ale nie za wywóz, tylko za utylizację. Zdecyduj się więc na dwa lub więcej, w zależności od rodzaju śmieci, a wtedy zapłacisz dużo mniej. Zresztą wszelkich informacji udzieli Ci pracownik firmy, do którego numer znajdziesz na podanej stronie.

Jest to bardzo solidna, punktualna i dbająca o środowisko firma, oferująca konkurencyjne ceny i współpracująca nie tylko z firmami i instytucjami, ale także z osobami prywatnymi.

Inne firmy z tego samego województwa

lgme.pl


Piastowska 31, Wrocław

greentex24


Nyska 61a, Wrocław

Moliland


Adama Mickiewicza 6, Wołów