Dane firmy

Sprawy spadkowe Warszawa | http://adwokat-rodzinny.com/


Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski


Aleja Solidarności 119/125 , 00-897 Warszawa

Tel: 22 308-55-00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Sprawy spadkowe Warszawa | http://adwokat-rodzinny.com/

Data dodania firmy: 2019-10-13

Dziedziczenie majątku lub jego części jest jednym z naturalnych zjawisk i procesów społecznych. Wszystko odbywa się w ramach obowiązującego prawa, które jednak bywa dla wielu osób zawiłe i niezrozumiałe. Zasady przyznawania spadków po zmarłych (niekoniecznie z najbliższej rodziny) faktycznie mogą stanowić zagadkę, szczególnie dla ludzi, którzy na co dzień nie interesują się zmianami w przepisach czy stosowanymi praktykami.

Sprawy spadkowe w Warszawie bierze na siebie między Piotr Chmielewski, czyli adwokat świadczący usługi związane z prawem rodzinnym na stronie adwokat-rodzinny.com. Sporządzenie testamentu czy ustalenie kwestii dziedziczenia po śmierci jednego ze współmałżonków to bardzo ważne kwestie, których nie można bagatelizować. Później te sprawy mogą okazać się na tyle skomplikowane, że będą jeszcze trudniejsze do wyjaśnienia.

Bliscy mogą odejść w każdym momencie, nigdy nie jest na to „właściwy” moment, więc tym bardziej warto się zabezpieczyć przed niekorzystnymi scenariuszami. Adwokat ma za zadanie trzymać rękę na pulsie oraz szukać możliwie najlepszych rozwiązań.

Inne firmy z tego samego województwa

Delfin Detection & Mapping


Solidarności 115, Warszawa

SOLID HALE Sp. z o.o.


Młochowska 88, Młochów